سرمربی منچستر‌سیتی عنوان کرد چلسی شکست‌ناپذیر نیست و این تیم در ادامه لیگ برتر امتیاز از دست خواهد داد.

به گزارش ایسنا، چلسی با یک بازی کمتر و 6 امتیاز بیشتر از منچستر‌سیتی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و به نظر می‌رسد آبی های لندن این فصل بالاتر از منچسترسیتی فاتح این رقابت‌ها خواهد شد.

مانوئل پیگرینی سرمربی منچسترسیتی درباره شرایط تیمش و فاصله با چلسی در لیگ برتر گفت: گمان نکنم آن ها تیمی شکست ناپذیر باشند. اطمینان دارم از حالا تا انتهای فصل تمام تیم ها امتیاز از دست می دهند. پس این مهم است که بار دیگر بازی خودمان را ارائه دهیم و بازی هایمان را با برد پشت سر بگذارم. پس از آن خواهیم دید که چه اتفاقی برای چلسی رخ می دهد.

او ادمه داد: می‌دانم هیچ بازیکنی نیمکت‌نشینی را دوست ندارد و وقتی نیمکت‌نشین می‌شود چه حس و حالی دارد ولی این تصمیم من مقطعی است. بازی‌های فشرده‌ای در ادامه داریم و قطعا همه بازیکنان بازی خواهند کرد. وقتی شکست می‌خورید بازی بعد مهم می‌شود. ما برابر لیورپول مستحق باخت نبودیم ولی بدون کسب امتیاز آنفیلد را ترک کردیم. به همین خاطر با تمام توان برابر لسترسیتی به میدان رفتیم تا سه امتیاز را کسب کنیم که خوشبختانه به این هدف رسیدیم. مالکیت توپ بالایی داشتیم و از هر نظر برتر بودیم. برای من مهم بود که بونی فقط در این دیدار بازی کند. او یک جام ملت‌های سخت را پشت سر گذاشت و توانست با کشورش قهرمان آفریقا شود. اشکالی ندارد که در این دیدار از فرم مطلوب خود دور بود. او تازه از آفریقا رسیده است. کمی صبور باشید و خواهید دید بونی به ماشین گلزنی ما تبدیل خواهد شد. وظیفه مهاجم گلزنی است و این مهاجم نیز در بازی‌های آینده کارش را نشان خواهد داد.

او گفت: من اصلا به عملکرد تیم‌های دیگر کاری ندارم و برایم مهم نیست که آنها چه عملکردی خواهند داشت. تنها به تیم خود فکر می‌کنم و مطمئنم اگر بتوانیم روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم در انتهای فصل به قهرمانی خواهیم رسید. هنوز 24 امتیاز دیگر تا پایان فصل باقی مانده و هیچ چیزی تغییر نکرده است. صحبت در قهرمانی در لیگ برتر احمقانه است تا هفته های پیایانی نباید درباره قهرمانی صحبت کرد. هیچ ترسی ندارم که قرار است چه اتفاقی رخ دهد. منتظر می‌مانیم تا ببینیم دیدار چلسی و وستهام با چه نتیجه‌ای به پایان خواهد رسید. من هنوز به بازیکنانم ایمان دارم و معتقدم با بازیکنانی که در اختیار دارم می‌توانیم برای دفاع از عنوان قهرمانی خود تلاش کنیم. در حال حاضر در شرایط خوبی قرار داریم. به هیچ تیمی در ابتدای فصل جام نمی‌دهند. تیمی موفق است که بتواند در بازی‌های متعدد فصل روند خوبش را حفظ کند تا در نهایت به قهرمانی برسد.

ه عقیده من، پایان فصل زمان درستی برای آنالیز کردن همه چیز است. یک مربی می‌تواند جام‌های مختلفی را کسب کند اما اگر او از شیوه عملکرد شاگردانش رضایت نداشته باشد، نمی‌تواند به عنوان مربی به کارش ادامه دهد. البته گاهی هم یک مربی در تیمش هیچ جامی به دست نمی‌آورد اما بدون داشتن هیچ مشکلی به کارش ادامه می‌دهد. آن موقع است که رسانه‌ها در مورد ادامه کار مربی تردیدهایی را به وجود می‌آورند اما من به هیچ عنوان نگران آینده‌ام نیستم. تنها نگرانی من به خاطر زمان حال است. به شیوه‌ای که خودم دارم تیمم را تمرین می‌دهم زیرا به این سیستم اعتقاد دارم چون بر این باور هستم با این روش می توانیم جام‌های بیشتری کسب کنیم.

با این همه، سران باشگاه منچسترسیتی که به هیچ وجه نتیجه نگرفتن مربیان تیمشان را برنمی‌تابند، از حالا به دنبال یافتن جانشینی برای مانوئل پیگرینی هستند. گفته شده آنها برای آوردن جوزپه گوآردیولا و یورگن کلوپ، سرمربی تیم‌های بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند دست به کار شده‌اند اما علاقه آنها برای آوردن این دو مربی کارکشته به ورزشگاه اتحاد در حد حرف است.

منچسترسیتی پس از تعطیلات بازی های لیگ برتر باید در خانه کریستال پالاس به میدان برود و چلسی نیز در خانه خود پذیرای استوک‌سیتی خواهد بود.

دانلود آهنگ جدید امیر فرجام رمانتیک

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو جفت شیش